1win

Букмекерська контора 1 win

Кешбек до 30%

Ставки на баскетбол онлайн в бк 1win

Содержание [ скрыть ]

Одним із найпопулярніших видів спорту в світі є, беззаперечно, баскетбол. Наприклад, в Сполучених Штатах Америки саме цей вид спорту є найбільш популярних серед беттерів. Саме тут проходить найважливіший баскетбольний світовий турнір NBA – National Basketball League.

Вам теж подобається баскетбол і ви цікавитесь цим спортом? Букмекерська контора 1win пропонує всім поціновувачам азарту ставки на баскетбол онлайн і поради, як виграти реальні гроші. Цікавить? Тоді наша стаття буде для вас корисною!


Отримати бонус за реєстрацію 1win

Ставки на баскетбол 1win – основні секрети беттерів

Робити ставки на баскетбол онлайн в букмекерській конторі 1win дуже просто! Отримувати стабільний дохід, ставлячи гроші, приміняючи популярні стратегії – це можливість суттєво підвищити фінансову сторону життя.

Одна з головних причин, чому ставки на баскетбол онлайн стали популярними – це склад команди гравців. Всього 5 спортсменів виходять на поле, що спрощує прогнозування результату баскетбольного матчу. Набагато простіше оцінити фізичну готовність та мотивацію 5 баскетболістів, ніж гравців команди із 10 і більше осіб.

Основні переваги ставок на баскетбол

Можливість компенсувати ставки в баскетболі на аутсайдерів, ставлячи на фору. Багато результатів з рівною ймовірністю виграшу того чи іншого спортсмена дає можливість виграти реальні кошти навіть новачку.

Ставки на спорт лайв в 1win мають високі ліміти на внесення грошей. Максимальні суми на топові матчі ліги NBA сягають кількох сот тисяч гривень в самих затятих беттерів. Відсутність обмеження суми дає можливість поповнити баланс суттєвою сумою грошей.

В 1win БК ставки на спорт за статистикою коефіцієнти високі і сягать на рівноймовірні результати позначки 1.95. При цьому на популярні матчі маржа залишається низькою, що значно збільшує можливість виграшу.

Варто відмітити, що баскетбольні матчі проводяться круглий рік, а період міжсезоння недовгий. Стабільно кожна відома команда грає 2-3 матчі на тиждень. Тому робити ставки на баскетбол НБА США можна майже щодня і вигравати в 1він бк гроші.


ставки на баскетбол

Як розрахувати шанси на виграш

Початківці на ставках часто припускаються одних і тих же помилок. Ми вирішили дати всім, хто починає робити ставки на баскетбол поради, як навчитись вірно розраховувати шанси на виграш в БК 1 win.

 • Шанс – це математична величина, яка показує можливість здійснення тієї чи іншої події у процентах.
 • Для розрахунку потрібно зробити дуже просту математичну дію: 100% ділимо на кількість можливих результатів.

Ставки на баскетбол в Україні прийнято розраховувати у десяткових коефіцієнтах. Ймовірність виграшу ставки по тій чи іншій спортивній події відображається не у процентному співвідношенні, а у вигляді десяткового числа.

Приклад розрахунку коефіцієнтів

Для розуміння, як визначити шанси на виграш, візьмемо для прикладу одну іх ставок. Ймовірність того, що зроблені ставки на баскетбол онлайн зіграють, становить 80%. Ділимо 100:80 і отримуємо коефіцієнт 1.25. Якщо ви поставили на гру 1000 гривень, у разі виграшу команди ваш прибуток становить 1000х1.25 = 1250 гривень.


Ставки на баскетбол: основні види

Щоб правильно робити online ставки на спорт баскетбол live в 1win букмекерській конторі, потрібно навчитись розрізняти основні їх різновиди.

Ставки на результат гри

Букмекери розділяють два різновиди таких ставок: з урахуванням овертайму і без урахування. Це додаткові 5 хвилин ігрового часу, за цей період повинен визначитись переможець. Тому при укладанні парі обов‘язково зверніть увагу на даний момент. Такі ставки на баскетбол мають три результати гри:

 • П1 – перемога першої команди;
 • П2 – перемога другої команди;
 • Х –нічия.

У ставках без врахування овертайму, в разі, коли результатом матчу стала нічия, перемога розігрується додатково.

Тотали

Такі ставки на баскетбол онлайн мають великий вибір варіантів:

 • загальний тотал;
 • індивідуальний тотал;
 • ставка на кількість очків.

Такі ставки на баскетбол букмекер 1win пропонує з найширшим розписом по очкам.

Фора

За допомогою цієї ставки на баскетбол 1він можна значно покращити результат матчу, де грає абсолютний фаворит. Можна значно підвищити коефіцієнти, якщо використати фору зі знаком мінус для команди, яку вважаєте майбутнім переможцем матчу. Для аутсайдера потрібно зробити ставку зі знаком плюс.

Ставки на проходження турніру

Найпростіші live ставки на баскетбол, в яких визначається, чи увійде обрана команда в плей-офф, на розподіл місць між командами та на визначення переможця.

Ставки по четвертях

Такі ставки на баскетбол в лайві і прематчі можна робити для порівняння результатів матчів за фолами, очками та іншими показниками.

Ставки на НБА – особливості структури сезону

Ігри ліги NBA відрізняються від інших турнірів інтенсивністю і частотою, так як змагання між командами відбуваються майже щодня. Саме в цьому для беттерів велика перевага, так як вони мають доступ до максимальної інформації про команди. Зробити ставки на ігри NBA США в 1win можна цілодобово.

 • В NBA входять 30 найкращих баскетбольних команд з усього світу, що розділяються на Західну та Східну конференції.
 • Протягом сезону кожна баскетбольна команда Ліги всього грає 82 матчі, за результатами яких обирають кращих з кращих – учасників плей-офф.
 • Кожній команді потрібно отримати до 4 перемог, щоб отримати можливість грати далі.

У фіналі грають два чемпіони, і переможець отримує звання володаря кубку NBA.
ставки на баскетбол


Поради як робити ставки на НБА баскетбол

Єдиної стратегії, як гарантовано виграти реальні гроші, не існує. Проте вам допоможуть наступні від фахівців 1win правила гри.

 1. Коли робите ставки на баскетбол онлайн, завжди використовуйте тільки найактуальнішу інформацію. Протягом сезону команда може декілька разів перейти із категорії чемпіонів в категорію аутсайдерів.
 2. Ігри плей-офф є найважливішими в сезоні, так як саме під час проведення таких матчів визначаються нові чемпіони. Тому гравці поступово набирають свою звичну спортивну форму і темп гри після тривалої перерви у міжсезонні.
 3. Величезне значення має зіграність команди. Якщо склад значно оновився в період між сезонами, високий результат команда в перших матчах не покаже.

Як почати робити ставки на баскетбол в 1win

Хочете виграти на ставках гроші вже сьогодні? Тоді реєструйтесь і отримуйте бонуси 1win за реєстрацію.

 • Після реєстрації верифікуйте профіль і заповніть всі поля анкети.
 • Вивчайте види ставок на баскетбол, обирайте свій найкращий варіант.
 • Зробіть в 1win вхід і оберіть розділ букмекерської контори.
 • Оберіть команду і тип ставки.
 • Перейдіть в купон і внесіть суму коштів, яку хочете поставити.
 • Підтвердіть ставку і очікуйте результатів.

ставки на баскетбол
Грати і вигравати реальні гроші в БК 1win так просто! Прості і зрозумілі правила, цікаві матчі, безліч бонусів чекають всіх зареєстрованих беттерів!


FAQ

Як робити ставки на баскетбол live в БК 1win?

Букмекерська контора 1win пропонує всім беттерам робити ставки на баскетбол в лайві. Це режим реального часу, коли ставка робиться після початку гри. Уважно слідкуйте за коефіцієнтами: чим довше триває гра, тим менші коефіцієнти для ставки, що зіграє.

Чи можна ставки на баскетбол в 1 win робити з телефону?

Так, всі беттери можуть робити ставки на баскетбол онлайн зі смартфонів і планшетів. Зайдіть на головну сторінку офіційного сайту і встановіть безкоштовний додаток для Андроїд або iOS. Увійдіть в особистий кабінет 1win і оберіть розділ букмекерської контори. Робіть ставки так само, як ви робили це з ПК.

Як поповнити рахунок, щоб робити ставки на баскетбол 1win?

Виконайте вхід в особистий кабінет 1win і оберіть розділ «Каса». Оберіть платіжну систему, через яку ви будете в подальшому поповнювати рахунок і робити виведення коштів. Після вибору поповніть рахунок, сума автоматично буде нарахована в касу. Тепер перейдіть в розділ ставок, і в купоні вкажіть необхідну суму, яка буде списана з основного рахунку.

Як робити ставки на баскетбол NBA в 1win БК?

Система ставок для матчів NBA не відрізняється від загальної. Але, перш ніж робити ставки на баскетбол NBA, враховуйте, що ігри проходять в реальному часі. Тому обов‘язково робіть ставки в лайві, враховуючи різницю в часі в Україні і США.

Поділіться цією статтею з друзями:
vpn image

Для гри перевір VPN