1win

Букмекерська контора 1 win

Кешбек до 30%

Ставки на хокей online - стратегії та поради від букмекера 1win

Содержание [ скрыть ]

Беттінг-індустрія така ж різноманітна, як і гемблінг. Підтвердженням цьому є офіційний сайт 1win – платформа, де зібрано велику кількість видів спортивних дисциплін, на які можна поставити реальні гроші та у відповідь отримати пристойні виграші. В основному для заробітку вибираються популярні види спорту, такі як футбол, теніс, баскетбол або хокей. Ставки на хокей Україна за популярністю поступово виходять на одну лінію з футбольними та баскетбольними парі. Цьому сприяє безліч позитивних рис цієї дисципліни. Ключовими факторами вважаються видовищність і динамічність змагань, що проводяться. Крім того, навіть професійним капперам важко визначитися з результатом зустрічі, що зумовлено високою результативністю хокейних матчів у принципі.

На сайті букмекерської контори 1win приймається кілька видів ставок на хокейні турніри: перемога гостей чи господарів, а також нічия. При цьому до основного часу гри може додаватися овертайм, що також важливо враховувати на момент укладання парі. Але найчастіше хокейна дисципліна може похвалитися різними варіантами ставок, що привертає увагу гравців із досвідом.

Отримати бонус за реєстрацію 1win

Інтернет ставки на хокей: виграшні стратегії від БК 1win

На перший погляд, беттерам може здатися, що ставки на хокей букмекера не користуються особливою популярністю в порівнянні з тим же футболом. Але після того, як вникнуть у всі тонкощі гри та нюанси формування ставок, стане зрозуміло, чому ставки на хокей стрімко набирають популярності. Так, на результат кожного турніру впливає безліч супутніх факторів, що підвищують інтерес і до перегляду гри, і безпосередньо до ставок.

Щоб мати стабільний заробіток та регулярно отримувати дохід зі ставок на хокейні турніри, важливо дотримуватись стратегії. З її допомогою гравці вчаться аналізувати майбутні заходи, щоб надалі отримувати добрі гроші.

Яка стратегія визнана кращою та безпрограшною

Як і в багатьох інших видах спортивних дисциплін, виграшна стратегія в хокеї, яку можна вважати універсальною, просто відсутня. Щоб парі приносили гроші, як і [ігрові автомати 1win], слід підбирати найбільш ефективні варіанти тактик для конкретного турніру. Беттер слід пам’ятати, що деякі системи підходять для гри на тривалих дистанціях, а деякі - переважні на коротких часових відрізках. Залежно від дисципліни, яку планується укладати парі, розрізняють стратегії на:

  • фору;
  • Виходи;
  • Тотал;
  • наздогін на нічию;
  • Дві команди заб’ють та ін.

Також у мережі можна знайти індивідуальні схеми, призначені для формування ставок на конкретні ліги, такі як НХЛ чи КХЛ. Це тим, що такі відомі турніри мають свої ключові особливості. Досить непогані результати є тактика Боба Маккюна.

ставки на хокей 1win

Live ставки на хокей: варіанти стратегій

Ставки на хокей лайв мають свої характерні риси, з якими потрібно ознайомитись перед тим, як укладати парі в режимі реального часу. На результат майбутньої зустрічі впливає велика кількість факторів. У цьому беттерам важливо брати до уваги, наскільки згуртована команда, тактику її поведінки на льоду, фізичну форму всіх спортсменів та інших.

Ставки на хокей у лайві мають безперечну перевагу, яка полягає в тому, що гравці можуть спостерігати за грою, завантаживши відеотрансляцію. При цьому для підстрахування вони можуть укласти парі під час турніру. Саме тому ймовірність виграти реальні гроші в такому режимі набагато вища порівняно із звичайним, оскільки беттер може самостійно стежити за перебігом бою.

Досить ефективною стратегією вважається укладання парі на шайбу у ворота без воротаря. У хокейних поєдинках часто спостерігаються ситуації, коли за кілька хвилин до завершення матчу воротаря знімають із воріт та випускають на лід. Практично у всіх випадках команда-лідер забиває ще кілька шайб у порожні ворота.

Стратегія на перемогу у ставках на хокей

Останнім часом найбільшої популярності серед основних стратегій ставок на спорт на хокей набрала тактика Щукіна. Вона має попит у тих випадках, коли беттери роблять live ставки на хокей. Суть запропонованої стратегії полягає у підборі виделок.

  • Для початку гравцеві необхідно визначити цікавий матч.
  • Після цього він укладає парі на протилежні результати зустрічі хокейних команд, обираючи для цього сайти різних букмекерських компаній, у тому числі 1win.
  • Ставка полягає у наступній шайбі обраної команди.

Але тактика має і суттєвий недолік – складність підбору хокейного матчу за заданими параметрами. До того ж навіть після вибору гри беттерам ніхто не гарантує, що команда обов’язково заб’є шайбу у ворота противника.

Коли гравець програє свої гроші, покладаючись на запропоновану стратегію, для їхнього відіграшу знадобиться чимало часу та сил. Тому спочатку варто уважно підходити до вибору турніру, вивчати 1win правила гри, а також орієнтуватися на поради досвідчених гравців. Вони рекомендують не робити ставки на хокей у лайві наприкінці чи середині третього періоду.

Ставки на хокей по лінії: виграшні стратегії

Виділяють кілька варіантів працюючих тактик, основу яких переміщення коефіцієнтів лінії. У тому числі можна назвати систему Боба Маккюна. Вона полягає в детальному розгляді зміни котирувань у певній лізі або певній спортивній події. Простіше кажучи, ставки на хокей online робляться на лідера в тому випадку, коли значення коефіцієнта на нього зменшується. Якщо фора починає поступово підніматися вгору, парі полягає на аутсайдера зустрічі. Максимального ефекту від обраної стратегії можна досягти, якщо орієнтуватися на фору. Єдине, що змін котирувань в обох випадках мають бути якомога більше.

Завдання сучасних беттерів, яке полягає у відслідковуванні котирувань, значно полегшилося після появи на просторах інтернету таких спеціальних сервісів, як Sofascore, Oddsportal.

ставки на хокей 1win

Поради досвідчених гравців у сфері беттингу

Щоб ставки на хокей Україна справді приносили дохід, а не залежали лише від інтуїції беттерів, професійні гравці та клієнти контори 1-win рекомендують дотримуватись кількох елементарних порад. Підказки збільшують шанси на виграш реальних грошей. До основних рекомендацій можна віднести:

  1. Детальне вивчення та ретельний аналіз спортсменів обраної команди, а також її противника. При цьому важливо враховувати кількість травмованих хокеїстів, їх фізичну підготовку та емоційний настрій.
  2. Не варто упускати фізичний стан команд, що зустрічаються на льоду. Ключова особливість турнірів у лізі НХЛ полягає у їхній щільності. Тому навіть команда лідер після частих поєдинків може програти основну подію. При цьому деякі хокейні клуби за тиждень відіграють лише кілька ігор, інші – 4-5.

На що звернути увагу у ставках на хокей

Гравці, які орієнтуються на тотали, можуть сміливо робити ставки на НХЛ за рахунок того, що у цих турнірах уся увага приділяється шоу. Оптимальний варіант ставки в цьому випадку буде тотал більше. При виборі змагань у КХЛ видовищність йде на другий план. Тут найголовніше результативність. Тому беттери вибирають тотал менше чи фору.

Важливо враховувати факт заміни тренера, який може позитивно позначитися на грі хокейного клубу, а може зіграти з командою злий жарт. Але грати і робити ставки реальними грошима варто лише за добре перевіреними стратегіями. Така тактика дозволить не лише уникнути зливу депозиту, а й отримати прибуток.

FAQ

Які переваги мають ставки на хокей?

Ставки на хокей Україна приваблюють багато клієнтів, тому що на хокей. сама дисципліна може похвалитися великою кількістю позитивних аспектів. Варіативність ставок на хокей дає гравцям стабільний заробіток. Так хокей має високу частотність камбеків, динамічність гри, велику кількість матчів у сезоні.

Чи мають інтернет ставки на хокей якісь недоліки?

Так, як і інші види спорту, хокей також має свої підводні камені, які впливають на процес укладання парі. Ставки на хокей мають вузький діапазон значень. Також парі на хокейні турніри характеризуються високою маржею через те, що букмекер хоче підстрахувати себе та знижує коефіцієнти.

Як робити ставки на хокей online і вигравати?

Щоб постійно вигравати пристойну суму грошей, роблячи ставки на хокей у букмекера 1вин, важливо дотримуватися кількох простих рекомендацій. По-перше, потрібно ретельно вивчити фаворита та андерлога майбутньої зустрічі. По-друге, варто враховувати, що у НХЛ основний наголос робиться на видовищність події, а у КХЛ – на результативність. А беттерам-початківцям варто робити ставки, використовуючи для цього демо-рахунок.

Які особливості мають live ставки на хокей?

Всі ставки на хокей у лайві входять до окремої категорії. Характерна особливість цього виду парі полягає в тому, що беттери під час трансляції можуть скасувати своє рішення і поставити гроші на новий результат події в залежності від ситуації, щоб перекрити витрати. При цьому ставки можуть робитися під час основного часу або після настання овертайму.
Поділіться цією статтею з друзями:
vpn image

Для гри перевір VPN